Про компанію

About Cleef

 

Cleef mebel – компанія, яка успішно працює на вітчизняному ринку більше 10 років. Меблева продукція бренду заслужила довіру тисяч покупців: володарями сучасних, функціональних і красивих виробів стало більше 6 тис. українських сімей.

Принципы работы

Один з ключових принципів нашої компанії – постійне вдосконалення. Ми стабільно оновлюємо власну виробничу базу, запроваджуємо сучасні підходи, переймаємо успішну практику. Наявні виробничі потужності дозволяють створювати меблі для кухонь, шафи-купе, торгові меблі, вироби для віталень, дитячих кімнат та офісів у великій різноманітності.

Велику частину продукції ми виготовляємо на замовлення – тому індивідуальний підхід є ключовим фактором вдалих взаємин із клієнтами. З огляду на побажання замовників, ми створюємо дійсно якісні, сучасні і практичні меблі. Готові вироби відрізняються привабливим дизайном і довговічністю. Що ми пропонуємо клієнтам:

  • власне виробництво з сучасними технологіями;
  • контроль якості на всіх етапах виготовлення продукції;
  • можливість замовити модель з унікальним дизайном;
  • офіційна 7-річна гарантія на всі вироби.

Секрети якості

Компанія Cleef mebel створює вироби, які відповідають європейським стандартам. Наші постачальники матеріалів – перевірені світові компанії, що створюють якісні, безпечні і надійні елементи: від листів ДСП і МДФ до кріплень і фурнітури. Всі матеріали сертифіковані, тому ми гарантуємо позитивні характеристики продукції.

Cleef mebel – відповідальна компанія, клієнти цінують нас за високоякісну продукцію, швидке виробництво, вміння справлятися із завданнями будь-якої складності та обсягів. Шукаєте надійного виробника корпусних меблів для дому та офісу? Зробіть замовлення у нас і оцініть всі переваги взаємовигідного співробітництва.